top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Renk ve İmaj Danışmanlığı

Sizi bütünleyen ve ifadenizi destekleyen renk tonlarını, farklı tonlardaki kumaşların ciltteki yansımalarını izleyerek bulduğumuz bir seanstır. Cilt renginizi değiştirmeyen tonlara ulaştığımızdaki kişiye yansıması daha sağlıklı ve dinamik görüntü elde etmektir. Kişisel renk analizi hizmetine ek olarak imajınızı etkileyen saç, makyaj ve takı tonları önerilerini de kapsamaktadır. 

 

70 adet farklı tonlardaki kumaşlarla çalışma yapılmaktadır ve bu hizmet yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir ve  çalışma sonrasında ömür boyu kullanacağız belirlenen cilt alt tonu, saç ve makyaj tonu kartelanız size online olarak teslim edilir. 

Uygulama: Yüz yüze 

Kişiselleştirilmiş Vücut Analizi

Vücut yapınızı tanıdığınız ve bedeninizi öven parçaları öğrendiğiniz; tamamen sizin vücut yapınıza özel kumaş, renk, desen kullanımına dair bilgiler elde ettiğiniz, stil hatalarınız varsa, iyileştirilmesi konusunda örneklerle bilgi edindiğiniz, aldığınız bu hizmet sonrasında kendiniz  için doğru parçalara yatırım yaparak bütçenizi daha verimli kullandığınız kapsamlı bir hizmettir. 

Uygulama: Online 

Ekran Resmi 2022-01-28 05.05.56.png
Ekran Resmi 2022-01-28 05.02.27.png

Kendinizi keşfetme yolculuğudur.

 

Stil karakterinizi, giyim ve alışveriş alışkanlıklarınızı analiz ettiğimiz, mevcut stilinizin hayat çemberindeki (yani iş, sosyal ve özel hayatınızdaki) farklı rollerinizi konuştuğumuz, nasıl algılandığınız ve aslında karşı taraftan nasıl algılanmak istediğinizi keşfettiğimiz; hedeflerinizi belirleyerek yalnızca size özgü bir stil kimliği oluşturduğumuz bir analiz seansıdır.

 

Uygulama: Online 

Stil Kimliği Analizi
 

DANIŞMANLIK ALANLARI

Gardırop Danışmanlığı

Stil kimliği analiz seansı sonrasında; iş, sosyal, özel hayattaki rollerinizde istenilen imaja ulaşabilmek adına gardırobunuzda imajınıza hizmet edecek olan parçaları seçiyor ve bu roller doğrultusunda sizi en iyi şekilde yansıtan kombinler oluşturuyoruz. 

 

Önceden satın aldığınız ancak istediğiniz imajı hiç yansıtmayan ve bu imajdan sizi uzaklaştıran parçaları ise gardırobunuzdan çıkarıyoruz.  

Uygulama: Yüz yüze veya Online 

Ekran Resmi 2022-01-28 05.00.30.png
Ekran Resmi 2022-01-28 05.06.06.png

Alışveriş Danışmanlığı
 

 Belirlemiş olduğumuz ihtiyaç listesi doğrultusunda hedefinize bağlı iletilen bütçe kapsamında kalarak stil kimliğinize ve vücut tipinize uygun ürünler alışveriş için seçilir ve kombinlenir.  

Uygulama: Yüz yüze veya Online 

bottom of page